Олімпіада у Ванкувері ризикує стати найгіршою в історії

Олімпіада у Ванкувері ризикує стати найгіршою в історії олімпійського руху, стверджує британське видання The Guardian.

“Важко повірити, що можна перевершити неорганізованість і неприховану спрагу наживи на Іграх 1996 року в Атланті або фінансування Олімпіади-1976, що збанкрутувала Монреаль, але у Ванкувері з кожним днем усе помітнішою стає атмосфера нервозності і некерованого дрейфу”, – пише британський журналіст Лоренс Донеган.

Чергове фіаско відбулося в гірськолижному комплексі Сайпресс: організатори були змушені повернути гроші – 400 тисяч доларів – чотирьом тисячам глядачів, які придбали квитки на змагання зі сноубордингу. Зливи змили сніг, і безпечні трибуни для глядачів побудувати стало неможливо, пояснили організатори.

Можливо, МОК дарма вибрав для проведення Зимової олімпіади Ванкувер. Адже канадський олімпійський комітет не має влади над погодою “на відміну від організаторів Олімпіади в Пекіні”.

Але у Ванкувері є й інші проблеми: погано налагоджена робота транспорту (прем’єр-міністр провінції Британська Колумбія і вожді чотирьох індіанських племен запізнилися на виконання гімну Канади на урочистій церемонії відкриття). А гідравлічний механізм чаші для олімпійського вогню дав збій в найбільш відповідальний момент.

За матеріалами: Inopressa

admin