НАСЛІДКИ НЕГОДИ НА ЗАКАРПАТТІ

На місці працюють аварійні бригади та спецтехніка дорожньо-експлуатаційної дільниці. Рух на автодорозі районного значення не припинявся.

20 лютого в обласному центрі Закарпаття по вулиці Докучаєва грунтовими водами було підтоплено підвальні приміщення двох п’ятиповерхових будинків.

На місці події місцевими рятувальниками проводились роботи по відкачці води з підвальних приміщень.Всього рятувальниками було відкачано близько 3700 м.куб.води.

Внаслідок підтоплення електрощитової в підвальному приміщенні, будинок №4 на даний час залишається без електропостачання.

Також, 20 лютого внаслідок руйнування льодового покриву на річці Репинка у селі Келечин, що на Міжгірщині, стався затор льоду довжиною близько 550 метрів та шириною 60 метрів.

При підйомі рівня води на річці Репинка можливе підтоплення місцевої греко-католицької церкви та трьох двогосподарств.

Ситуація, перебуває на контролі ГУ МНС України в Закарпатській області.

22 лютого в селі Тересва Тячівського району, через засмічення придорожнього кювету та залізобетонної труби під дорожнім полотном, відбувся перелив води через автодорогу сполученням Тячів-Рахів. Зусиллями працівників Тячівської ШЕД та сільради, які розчистили забиті дренажні системи, було попереджено підтоплення навколишніх дворогосподарств. Рух автотранспорту на даному відрізку дороги не припинявся.

У селі Холмці Ужгородського району аварійна бригада Ужгородського міського управління водного господарства проводила відкачку води з чотирьох підтоплених поверхневими стоками дворогосподарств.

А в селі Великі Лучки, що на Мукачівщині, через несправність дренажної системи поверхневими водами було підтоплено 14 дворогосподарств, в яких від води постраждали підвальні приміщення та колодязі.

23 лютого Мукачівські МНСники спільно з рятувальниками аварійно-рятувального загону спеціального призначення з допомогою 2-ох пожежних автоцистерн та мотопомп проводили відкачку води з підтоплених обійсть. Цим самим напередодні займалась і аварійна бригада Мукачівського управління водного господарства. Дезінфекцію підтоплених колодязів проводила Мукачівська санітарно-епідеміологічна станція.

Продовжувалась відкачка води з підвалів трьох п’ятиповерхівок по вулиці Докучаєва, що в обласному центрі. Зусиллями пожежно-рятувальних підрозділів було відкачано ще близько 2400 м.куб стічної води.

Внаслідок руйнування льодового покрову на річці Репинка в селі Келечин, де в утворився льодовий затор довжиною близько 500 метрів, активізувала свою роботу комісія ТЕБ та НС Міжгірської райдержадміністрації.

admin