На залізницях України діють оперативні штаби із підготовки до весняної повені

За результатами огляду інженерних споруд, що проводився восени, фахівці попередньо визначили понад 440 найбільш небезпечних ділянок, на яких під час руху локомотивним бригадам необхідно бути особливо пильними. За небезпечними місцями земляного полотна закріплені відповідальні працівники. Проведено технічне навчання та інструктаж локомотивних бригад. Також діє наказ Генерального директора Укрзалізниці Михайла Костюка „Про підготовку інженерних споруд залізниць України до пропуску льодоходу та весняного паводка 2010 року”.

Начальники залізниць затвердили „Оперативні плани підготовки споруд колійного господарства і об’єктів водопостачання до пропуску весняного паводка 2010 року”, згідно з якими створено аварійний запас протирозмивних матеріалів для водоборотьби – 24078 м3, серед них бутовий камінь – 8445 м3, щебінь – 12803 м3, пісок – 2830 м3, визначені місця їх складування, закріплені засоби навантаження на спеціальний рухомий склад. До 10 березня у кар’єрах Укрзалізниці будуть сформовані додаткові запаси бутового каменю – 50 тис. м3, який, у разі необхідності, буде оперативно застосовано.


На залізницях України сформовано 23 протирозмивних поїзди та 13 водопоїздів: на Львівській залізниці – 11 протирозмивних поїздів, на Південно-Західній – 10 протирозмивних поїздів, на Південній – 2 протирозмивних поїзди та 13 водопоїздів. При потребі їх кількість буде збільшена.

admin