На Рівненщині виборцю за крадіжку бюлетеня загрожує 2 роки обмеження волі

Органами прокуратури Рівненської області порушено кримінальну справу щодо мешканця м. Кузнецовська за фактом викрадення виборчого бюлетеня.

Про це повідомили у прес-службі обласної прокуратури.

Встановлено, що виборець, перебуваючи у приміщенні однієї із виборчих дільниць у Кузнецовську, після того, як отримав від члена виборчої комісії виборчий бюлетень, замінив його у кабінці для голосування на аркуш чистого паперу формату А4. Саме його і вкинув у скриньку для голосування, а бюлетень сховав у кишеню куртки.

Проте винести бюлетень з приміщення виборчої дільниці чоловікові не вдалося, його зупинили працівники міліції та члени дільничної комісії.

Досудове слідство у кримінальній справі проводить прокуратура Кузнецовська.

Згідно з законом, відповідальність за вказаний злочин передбачена у виді штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до двох років.

Нагадаємо, у Полтаві на дільниці №15 (виборчий округ № 146) нетверезий чоловік намагався з’їсти виборчий бюлетень.

Комісія склала акт про псування бюлетеня. Коли чоловік вийшов за межі виборчої дільниці, його затримали міліціонери і склали протокол про адміністративне порушення за хуліганство і появу в громадському місці в нетверезому стані.

За матеріалами: zik.com.ua

admin