МВС знайшло заміну Москалю

Міністерство внутрішніх справ призначило замість Геннадія Москаля виконуючим обов’язки начальника ГУ МВС у Криму Євгена Бідашка, який обіймає посаду першого заступника начальника кримського главку міліції – начальника Управління боротьби з організованою злочинністю.

Як повідомила прес-служба МВС, відповідний наказ підписав перший заступник міністра внутрішніх справ Михайло Клюєв.

Нагадаємо, 2 лютого президент Віктор Ющенко зупинив дію розпорядження Кабміну про призначення Геннадія Москаля начальником кримської міліції. Раніше глава держави оскаржив призначення Москаля в Конституційному суді, пославшись на те, що документ про це призначення не був опублікований.

Сам Москаль прокоментував це так: “Офіційний мотив – я суміщаю роботу народного депутата з посадою заступника голови МВС і начальника ГУ МВС у Криму”.

При цьому він зазначив, що працював начальником кримської міліції винятково на громадських засадах. “На цій посаді я не отримую зарплату. Навпаки, кожен місяць плачу за будинок, за водія і за амортизацію автомобіля”, – заявив Москаль.

Як відомо, на посаду заступника міністра внутрішніх справ – начальника ГУ МВС у Криму він був призначений урядом 19 серпня 2009 року. Робота Москаля в Криму супроводжувалася низкою гучних заяв, зокрема щодо корупції у владних структурах півострова.

За матеріалами: ТСН.ua

admin