Москаль вважає Ющенка брудно агонізуючим політичним трупом

Народний депутат від НУ-НС Геннадій Москаль підтвердив, що президент Віктор Ющенко вимагає в Конституційного суду перевірити конституційність його перебування на посаді заступника глави МВС.

“Так не тільки подав у Конституційний суд, а й призупинив рішення Кабміну про моє призначення керівником ГУ МВС України в Криму”, – заявив Москаль, якого цитує прес-служба “Народної самооборони”.

“Так, увесь адмінресурс у Криму знаходиться в руках Партії регіонів, а ті – вхожі до президента. Але нехай не думає, що оскільки він підіграв “регіоналам”, то тепер ті легко фальсифікують собі результати виборів”, – продовжив Москаль, – “бо за мною ще ряд навчених, сумлінних і дисциплінованих міліціонерів, які служать не олігархам, а народу України”.

“Це агонія політичного трупу, на який перетворюється Ющенко. Брудна агонія. Коли народ проголосує, то після Ющенка і “регіоналів” доведеться буквально обеззаражувати Україну. Це ж додуматися треба: знімати вищих керівників МВС спеціально до 2-го туру виборів, щоб фальсифікаторам і провокаторам стало нічого боятися”, – резюмував Геннадій Москаль.

Нагадаємо, 28 січня Верховна рада за ініціативи Партії регіонів відправила у відставку з посади голови Міністерства внутрішніх справ Юрія Луценка. Але вже за кілька годин Кабмін призначив його першим заступником керівника МВС і доручив виконувати обов’язки міністра.

29 січня депутат-регіонал Владислав Лук’янов подав позов у Київський окружний адміністративний суд – і той призупинив рішення Кабміну до завершення судового процесу.

За матеріалами: ТСН.ua

admin