Мінтранс вивчить ситуацію з відміною автобусних рейсів

Про це повідомили в прес-службі Міністерства транспорту і зв’язку України.

«Наше завдання – забезпечити стабільну роботу транспортно-дорожнього комплексу, зокрема, безперебійний рух автотранспорту і перевезення громадян, – сказав В.Шевченко. – В період складних погодних умов людям як ніколи потрібне стабільне транспортне повідомлення».

За переконанням в.о. міністра, кількість рейсів, які експлуатуються з обмеженнями, не може обчислюватися сотнями, адже над розчищанням автодоріг цілодобово працює приблизно дві тисячі шляховиків. «Якщо ми інформуємо, що проїзд автодорогами України забезпечений, то, відповідно, причин для відміни автобусних рейсів не може бути», – відмітив він. Як вважають в міністерстві, часто під прикриттям непогоди перевізники відміняють рейси, які, на їх думку, є нерентабельними: наприклад, до віддалених населених пунктів.

Нагадаємо, що наприкінці січня-початку лютого проблемним напрямом стало Закарпаття, де зафіксовано найбільше зривів маршрутних рейсів. Так, наприкінці січня автобуси не поїхали на Ужгород, Хмільник, Хуст, Снятин, Косів, Коломию, Іршаву.

admin