ХХІ Зимові Олімпійськи ігри у Ванкувері – розклад змагань українських лижників день за днем

12 лютого

Стрибки на лижах з трампліну:

10.00 – 11.05 (22.00 – 23.05 український час). Кваліфікація (трамплін HS106). Володимир Бощук, Віталіи Шумбарець, Олександр Лазарович.

13 лютого

Стрибки на лижах з трампліну:

09.45 – 11.25 (19.45 – 21.25 український час). Фінали (трамплін HS106).

14 лютого

Лижне двоборство:

10.00 – 10.50 (22.00 – 22.50 український час). Індивідуальні змагання у стрибках (трамплін HS106). Володимир Трачук.


13.45 – 14.20 (23.45 – 00.20 український час). Індивідуальні змагання за системою Гундерсен – гонка 10 км. Володимир Трачук.

15 лютого

Лижні гонки:

10.00 – 11.15 (20.00 – 21.15 – український час). Гонка вільним стилем 10 км (жінки). Валентина Шевченко, Віта Якимчук, Тетяна Завалій, Марина Анцибор, Лада Нестеренко, Катерина Григоренко.


12.30 – 14.00 (22.30 – 00.00 – український час). Гонка вільним стилем 15 км (чоловіки). Роман Лейбюк, Олександр Пуцко.

17 лютого

Лижні гонки:

10.15 – 11.00 (20.15 – 21.00 – український час). Спринт 1,5 км класичним стилем (кваліфікація) (жінки чоловіки). Віта Якимчук, Тетяна Завалій, Марина Анцибор, Лада Нестеренко, Катерина Григоренко.

12.30 – 14.00 (22.30 – 00.00 – український час). Спринт 1,5 км класичним стилем (фінали) (жінки чоловіки).

19 лютого

Стрибки на лижах з трампліну:

10.00 – 11.05 (22.00 – 23.05 український час). Кваліфікація (трамплін HS140). Володимир Бощук, Віталіи Шумбарець, Олександр Лазарович.

Лижні гонки:

13.00 – 13.50 (23.00 – 23.50 – український час). Дуатлон 7,5 км х 2 (жінки). Валентина Шевченко, Віта Якимчук, Тетяна Завалій, Марина Анцибор, Лада Нестеренко, Катерина Григоренко.

20 лютого

Фрістайл:

10.00 – 11.35 (22.00 – 23.35 український час). Кваліфікація акробатика (жінки). Ольга Волкова, Надія Діденко, Ольга Полюк.

Гірськолижний спорт:

10.00 – 11.45 (22.00 – 23.45 український час). Супер-гігант (жінки). Анастасія Скрябіна.

Стрибки на лижах з трампліну:

11.30 – 13.10 (21.30 – 23.10 український час). Фінали (трамплін HS140).

Лижні гонки:

13.00 – 13.50 (23.00 – 23.50 – український час). Дуатлон 15 км х 2 (чоловіки). Роман Лейбюк, Олександр Пуцко.

21 лютого

Гірськолижний спорт:

10.00 – 11.45 (22.00 – 23.45 український час). Слалом-гігант (чоловіки). І спроба. Ростислав Фещук.

13.45 – 15.00 (23.45 – 01.00 український час). Слалом-гігант (чоловіки). ІI спроба.

22 лютого

Лижні гонки:

10.45 – 12.20 (20.45 – 22.20 – український час). Командний спринт – кваліфікація (жінки чоловіки). Валентина Шевченко, Віта Якимчук, Тетяна Завалій, Марина Анцибор, Лада Нестеренко, Катерина Григоренко, Роман Лейбюк, Олександр Пуцко.
13.00 – 13.45 (23.00 – 23.45 – український час). Командний спринт – фінали (жінки чоловіки).

Фрістайл:

18.00 – 19.35 (український час – 4.00 – 05.35 (23 лютого)). Кваліфікація акробатика (чоловіки). Станіслав Кравчук, Енвер Аблаєв, Олександр Абраменко.

24 лютого

Гірськолижний спорт:

10.00 – 11.45 (22.00 – 23.45 український час). Слалом-гігант (жінки). І спроба. Анастасія Скрябіна, Богдана Мацьоцька.

13.15 – 14.30 (23.15 – 00.30 український час). Слалом-гігант (жінки). ІI спроба.

Фрістайл:

19.30 – 20.35 (український час – 05.30 – 06.35 (25 лютого)). Фінали акробатика (жінки).

25 лютого

Лижне двоборство:

10.00 – 10.50 (22.00 – 22.50 український час). Індивідуальні змагання у стрибках (трамплін HS140). Володимир Трачук.

13.00 – 13.35 (23.00 – 23.35 український час). Індивідуальні змагання за системою Гундерсен – гонка 10 км. Володимир Трачук.

Фрістайл:

18.00 – 19.05. (український час – 04.00 – 05.05 (26 лютого)). Фінали акробатика (чоловіки).

26 лютого

Гірськолижний спорт:

10.00 – 11.30 (22.00 – 23.30 український час). Слалом (жінки). І спроба. Анастасія Скрябіна, Богдана Мацьоцька.

Сноубординг:

10.00 – 11.00 (20.00 – 21.00 – український час). Паралельний гігант – кваліфікація (жінки). Аннамарі Чундак.

12.15 – 13.50 (22.15– 23.50 – український час). Паралельний гігант – фінали (жінки).

Гірськолижний спорт:

13.30 – 14.30 (23.30 – 00.30 український час). Слалом (жінки). ІI спроба.

27 лют
ого

Сноубординг:

10.00 – 11.00 (20.00 – 21.00 – український час). Паралельний гігант – кваліфікація (чоловіки). Йосип Пеняк.

12.15 – 13.50 (22.15– 23.50 – український час). Паралельний гігант – фінали (чоловіки).

Гірськолижний спорт:

10.00 – 11.45 (22.00 – 23.45 український час). Слалом (чоловіки). I спроба. Ростислав Фещук.

Лижні гонки:

11.45 – 13.45 (21.45 – 23.45 – український час). Гонка класичним стилем 30 км (жінки). Валентина Шевченко, Віта Якимчук, Тетяна Завалій, Марина Анцибор, Лада Нестеренко, Катерина Григоренко.

Гірськолижний спорт:

13.45 – 15.10 (23.45 – 01.10 український час). Слалом (чоловіки). ІI спроба.

28 лютого

Лижні гонки:

09.30 – 12.15 (19.30 – 22.15 – український час). Гонка класичним стилем 50 км (чоловіки). Роман Лейбюк, Олександр Пуцко.

admin