ІІ журналістський турнір із боулінгу в “Празі” визначив нових переможців

За регламентом, встановленим перед турніром, за кількістю набраних очок за три гри визначалися переможці кожної з шести доріжок, а також найкращі три гравці турніру. Додатково цього року також ввели переможниць серед жінок. Так, за підсумками зіграних партій, переможцями на кожній з шести доріжок стали: Іван Колодій, Михайло Тарканій, Петро Гойс, Юрій Лівак, Андрій Ганусич, Ярослав Світлик. Серед жінок переможницею стала Альона Попович, друге місце посіла авторка матеріалу — Людмила Федоришина, третє — Ганна Тарканій. Володарем кубку та чемпіоном змагань 2010 року став Ярослав Світлик із результатом 405 очків, друге місце — Михайло Тарканій з результатом 370 очків, і замкнув коло переможців Юрій Лівак, третє місце з результатом 358 очків за три гри.

Приємно відзначити, що завдяки боулінг-клубу “Прага”, цей вид спорту ввійшов до «календаря змагань» закарпатських журналістів на рівні з петанком, міні-гольфом, футболом, настільним тенісом тощо.

Що стосується боулінг-клубу, то він на сьогодні пропонує організацію корпоративних турнірів для компаній, підприємств, організацій. Окрема система знижок діє і для відвідувачів, які приходять пограти зі сім’єю. Крім того, для навчання боулінг-клуб надає інструктора. До речі, боулінг у “Празі” обладнаний відповідно до всіх вимог та за найсучаснішими тенденціями облаштування подібних закладів з найбільшою кількістю доріжок.

Людмила Федоришина, РІО

admin