ЯНУКОВИЧ: ВЫБИРАЙТЕ МЕНЯ БЫСТРЕЕ!!!

“Це питання зріє вже давно. Мова зараз може не йти про всю “Нашу Україну”. Мова буде йти про більшу частину “Нашої України”, і ті фракції, які є у парламенті – це блок Литвина, мабуть, фракція комуністів і Партія регіонів. Цього буде достатньо”, – сказал он.

Лидер Партии Регионов затруднился уточнить число нашеукраинцев, готовых образовать новое большинство во главе с «регионалами».

“Я не знаю, скільки зараз депутатів підтримують президента. Мені це невідомо. Мені відомо, що є декілька груп, які складають більшу частину “Нашої України”. З цими групами наші депутати ведуть переговори, і, скоріш за все, домовляться”, – наголосив він.

Также уклончиво Виктор Федорович ответил на вопрос о том, будет ли он менять полномочия Президента и верховной Рады после того, как станет гарантом.

“Я знайду таку позицію, яка принесе найбільшу користь для країни і дасть мені можливість реалізувати мої плани”, – сказал он.

Янукович признался, что на сегодняшний момент у него недостаточно полномочий, чтобы предлагать кому-либо пост премьера. Видимо Виктор Федорович усвоил урок 2004 года, когда он слишком рано сказал «гоп», а потом не смог «перепрыгнуть».

“Якщо хочете, щоб я на це питання відповів – давайте обирайте швидше. Я вам все розповім вже на наступному тижні. Які в мене є повноваження зараз щось їм пропонувати? Як тільки я отримаю повноваження – є відповідна система, у якій можна вже рухатися в напрямку вирішення цих практичних питань”, – сказал кандидат в Президенты.

По материалам: pl.com.ua

admin