Янукович починає реалізовувати ті дії, прити яких він голосував знаходячись в опозиції.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив, що новий Кабінет міністрів задля налагодження ситуації в українській економіці повинен буде негайно звернутися за кредитами до іноземних партнерів.

Про це він заявив у зверненні до співвітчизників, говорячи про заходи, необхідні для подолання негативних явищ в українській економіці. “Новий Кабмін повинен негайно… Звернутися до наших кредиторів, наших сусідів, економічно розвинутих країн з метою досягнення домовленостей і прямої допомоги подолання економічної кризи”, – наголосив Янукович.

Він зауважив, що “це потрібно зробити негайно, щоб запобігти економічному розпаду країни”.

Серед інших термінових способів боротьби з цим розпадом лідер ПР назвав проведення повного аудиту “економічного і фінансового становища України, визначення масштабу проблем, успадкованих від старої влади”.

“Сформувати механізми, що гарантуватимуть прозорість влади для наших партнерів та суспільства. Внести на розгляд бюджет України на 2010 рік. Вжити заходів щодо соціальної підтримки громадян. Відновити довіру до інститутів влади з боку пересічних громадян та іноземних партнерів”, – перелічив антикризові кроки Янукович.

“Новий Кабмін повинен розпочати реальну боротьбу з корупцією – без цього Україні нема місця серед цивілізованих країн світу”, – також наголосив він.

Крім того, лідер президентських перегонів пообіцяв провести реформування головних державних інституцій задля їх ефективнішої роботи.

У той же час, раніше представники Партії регіонів критикували уряд Юлії Тимошенко за те, що вона бере кредити у закордонних партнерів України.

admin