Янукович назвав львів'ян "кращим геноцидом країни"

Кандидат в президенти України Віктор Янукович під час візиту до Львова назвав жителів міста кращим “геноцидом” країни.

З підказки помічників Янукович виправився і пояснив, що мав на увазі слово “генофонд”. Візит кандидата в президенти від Партії регіонів проходив в рамках передвиборчого турне Януковича по Україні. У Львові мітинги і масові зустрічі з виборцями не проводилися, Янукович обмежився зустрічами з вузьким довкола своїх прихильників.

На якій саме із зустрічей Янукович назвав львів’ян “геноцидом”, не уточнюється. Хто на ній був присутній, також невідомо. Видання відзначає, що обмовка лідера Партії регіонів була зустрінута сміхом.

Нагадаємо, чергового конфузу Янукович припустився зовсім нещодавно. Він назвав письменника Антона Чехова “великим українським поетом”.

Це був не перший літературний конфуз лідера ПР. Один з найвідоміших своїх “ляпів” він зробив у 2006 році в Одесі, коли назвав уродженку міста відому поетесу Анну Ахматову Анною Ахметовою.

На відкритті “Донбас-Арени” лідер ПР, цитуючи вірші, переплутав прізвище радянського поета Павла Безпощадного, назвавши його Павлом Безсмертним.

А виступаючи на одеській конференції Партії регіонів, Янукович переплутав прізвище діяча німецького робочого руху Августа Бебеля з прізвищем одеського письменника Ісаака Бабеля.

За матеріалами: rupor.info

admin