Гриценко обзавівся партією і готує її до виборів

Як повідомляє сайт Анатолія Гриценка, “Громадянська позиція” утворена на основі партії “Могутня Україна”. Лідером партійного новоутворення обрано Миколу Нещадима, виконувача також обов’язків виконавчого директора Всеукраїнської громадської організації “Громадянська позиція”. До ради партії увійшли переважно люди, невідомі широкій громадськості – сам Олександр Чубатенко, Денис Бугай, Світлана Гриценко (судячи з усьому, це дочка кандидата в президенти, – ред.) і Олександр Денисюк.

У найближчі декілька місяців “Громадянська позиція” планує переписати програму і статут партії, розвернути партійні осередки у всіх регіонах, а там, де вони вже працюють, – посилити їх людьми, які позитивно проявили себе, зокрема на виборах.

Нагадаємо, на з’їзді 21 січня 2010 року партія “Могутня Україна” була перейменована в “Громадянську позицію”. Тогочасний лідер “Могутньої України” Олександр Чубатенко в період виборів був одним з керівників виборчого штабу А.Гриценка.

Цікаво, що А.Гриценко – не єдиний з учасників першого туру виборів Президента, що вирішив обзавестися партією. Номер три у виборчій гонці Сергій Тігіпко зараз також активно займається будівництвом своєї партії “Сильна Україна”. До речі, С.Тігіпко також не виключає можливості проведення позачергових парламентських виборів, а також участь у них очолюваної ним партії.

news.liga.net

admin