ДАІ відмовиться від "Візира"

Державна автоінспекція відмовиться від приладів “Візир”.

Замість цих фіксаторів порушень на дорогах встановлять тисячі стаціонарних автоматичних постів, повідомив начальник Департаменту ДАІ МВС України Сергій Коломієць в інтерв`ю виданню “Бізнес”.

“Виникало дуже багато суперечок з приводу законності використання “Візирів”. Більше їх купувати не будемо”, – сказав Коломієць.

За словами начальника Департаменту, відтепер ДАІ зосередиться на створенні мережі стаціонарних постів – “глобальної системи спостереження”.

“Ми розробили проект оснащення всіх доріг країни стаціонарною апаратурою фотофіксації. Вже визначено близько 5 тис. точок, де з`являться ці прилади. І таким чином буде сформована “глобальна” система спостереження”, – повідомив Коломієць.

За його словами, фіксуватиметься проїзд на червоний сигнал світлофора, виїзд на зустрічну смугу і перевищення швидкості. Вся інформація автоматично опрацьовуватиметься. Це дозволить також зменшити кількість інспекторів, сказав начальник ДАІ.

“Для реалізації цього проекту нам необхідно 2,5 млрд. грн. Стаціонарні пости з`являтимуться в міру надходження коштів. В ідеалі це станеться через рік-два”, – повідомив Коломієць.

За матеріалами: УНІАН

admin