Чи відбудуться "змагання у чемпіонаті з брехні"?

В Україні 1 лютого повинні відбутися теледебати між кандидатами на посаду президента Віктором Януковичем та Юлією Тимошенко. Таке рішення було ухвалене на засіданні Центральної виборчої комісії 22 січня.

Нагадаємо, кандидат у президенти Віктор Янукович, відмовився від участі у теледебатах з Юлією Тимошенко перед другим туром президентських виборів, мотивуючи це небажанням “змагатися у чемпіонаті з брехні”. У відповідь Тимошенко назвала лідера Партії регіонів “банальним боягузом”.

Бютівець Микола Томенко 20 січня заявляв, що теледебати перед другим туром президентських виборів відбудуться 1 лютого за будь-якої погоди, з Віктором Януковичем чи без.

Водночас, результати телефонного опитування, проведеного Інститутом Горшеніна, свідчать, що теледебати можуть вплинути на вибір кожного четвертого українця.

Як зазначають експерти Інституту Горшеніна, більше половини українців (55,5%) вважають, що теледебати за участю двох кандидатів у президенти перед другим туром виборів потрібні. З них упевнені в цьому точно 41,3%, скоріше упевнені – 14,2%.

admin