БЮТ переходить в опозицію

Блок Юлії Тимошенко буде в опозиції до “антидержавницького курсу Віктора Януковича”. Про це 26 лютого заявив заступник голови фракції БЮТ Сергій Соболєв.

“Якщо однією фразою сформувати стратегію БЮТ, то це буде стратегія захисту України”, – цитує Соболєва прес-служба БЮТ.

За його словами Соболєва, наразі БЮТ виділяє три ключові “посили своєї діяльності” за президентства Януковича.

“Перше, нас хвилює проблема майбутнього членства України в євроатлантичних структурах і розвиток європейського вектору”, – сказав він.

Соболєв, зокрема, зазначив, що під час святкування інавгурації Януковича “вперше за 5 років у столиці на Європейській площі було спущено прапор Євросоюзу”.

“Причому, це ще було зроблено під приводом того, що, мовляв, тепер не буде жодних прапорів, крім державних. Натомість, замість прапору ЄС ми бачили прапори Партії регіонів і Росії, які вітали Януковича”, – зазначив він.

По-друге, за словами Соболєва, БЮТ збирається захищати енергетичну безпеку України. Він, зокрема, вислови занепокоєння можливим поверненням на ринок тіньових схем постачання газу в Україну.

“В першу чергу, це повернення “РосУкрЕнерго”, якому треба віддячити за підтримку Януковича”, – сказав Соболєв, наголосивши, що саме “боротьба з олігархами, які привели до президентства Януковича”, стане третім напрямком діяльності БЮТ на наступні роки.

“Учора всі побачили, хто є ті люди, заради яких президент буде проводити політику під гаслом “Україна для людей”. Всі вони були учора запрошені на урочистості в “Український дім”. Це Ахметов, Григоришин, Новінський та багато інших”, – додав він.

На думку Соболєва, саме їм буде “віддячувати Янукович за обрання президентом України”. “БЮТ буде залишатися в опозиції до такого курсу Януковича”, – сказав він.

Нагадаємо також, що БЮТ звинувачує Янковича в намірі розпустити парламент і призначити дострокові вибори. За словами Соболєва, дуже великою є ймовірність, що у разі відставки уряду Юлії Тимошенко протягом 30-ти днів не відбудеться формування коаліції і призначення нового уряду, що дасть право президенту оголосити дострокові парламентські вибори.

admin