Балога так утікав з театру, що стратив шапку

Під час агітації за Януковича в Закарпатському обласному українському муздрамтеатрі Івана Балогу ледь не побили.

Публічне нехтування законами України стало чи не головною ознакою п’ятирічного правління Закарпаттям організованого злочинного угрупування відомого в Україні як “балогівські братки”.Всупереч законам України, обласна і районні влади Закарпаття, які перебувають під впливом Віктора Балоги, розпочали масштабну агітацію за Віктора Януковича.

Так, у агітаційний тур пустився навіть Іван Балога, який обіймає посаду першого заступника губернатора і є молодшим братом колишнього секретаря адміністрації Ющенка.

Обійшовши ужгородські заклади освіти та медицини Іван Балога вирішив поагітувати працівників культури.

Так в обласному театрі, під приводом святкування дня народження поважного працівника установи, було скликано колектив, після привітання, несподівано перед колективом театру зявився Іван Балога. «Повстав із мертвих» зашепотіли працівники театру, які не бачили Івана Балогу в обласному театрі до цього ніколи.

«Ви, звичайно, можете мати власну думку, але голосувати потрібно правильно за Віктора Януковича, бо він…» – закінчити думку заступнику губернатора не вдалося. Працівники вголос почали звинувачувати обласне керівництво в мільйонних розкраданнях на ремонті головного обєкту культури області Закарпатського облмуздрамтеатру. Один із відомих закарпатських акторів театру з гумором запитав: «А чому шановний гість не знімає верхнього одягу у нашому «теплому та затишному» театрі?» (зала театру вже 15 років не опалюється, попри те, що на ремонт установи вже використано близько 10-ти мільйонів гривень).

Працівники установи також питали куди зникли документи на присвоєння закарпатському театру звання академічного, які були направлені ще у 2006 році (присвоєння звання театру академічного дало б змогу підвищити жебрачі зарплати театралів удвічі).

Робочі сцени з вигуками: « Де яйця, що ми заготували для Ющенка, побігли до своїх роздягалень. Балога спробував було оправдуватись. А коли аргументів забракло, заявив, що Закарпатській облдержадміністрації не дає працювати мер Ужгорода Сергій Ратушняк. Але яке має відношення до театру, який є на балансі облради міський голова Ужгорода, заступник голови ОДА Іван Балога пояснити так і не зміг. Коли робочі сцени повернулися зі своїх роздягалень з яйцями у руках, Балоги у театрі вже не було, залишилася лище забута ним шапка. Директор театру встиг вивести заступника голови обласної держадміністрації через чорний хід. «У вас колектив неврастеніків,” – жалівся по дорозі до виходу директору театру Іван Балога.

Важко в наш час агітувати – доводиться в кінці агітації швидко тікати… Наразі колектив сподівається на повернення Івана Балоги за шапкою. Деякі театрали, з гумором пропонують продати шапку дезертира Балоги з аукціону. А отримані кошти відправити у фонд розвитку української культури.

admin