За згвалтовані басейни

Нині, коли закінчено перший тур президентських перегонів, настав час зробити деякі висновки.

Якщо перший тур для двох кандидатів був лише прелюдією до сходження на вершину українського владного олімпу, то для деяких він став дорогою у політичне небуття. Такими стали нині діючий президент та спікер парламенту Володимир Литвин. Про яких наразі ще згадують виключно завдяки посадовим кріслам.

Один ледве спромігся на п’яти процентну довіру, а другий не дотягнув навіть до «прохідного барєру» у звичайне парламентське крісло. Шкода, що електоральними процентами не вимірюється ступінь людських розчарувань, втрачених сподівань та змарнованих зусиль.

Звичайно, у людських спогадах і нинішні Президент і голова Верховної Ради згадуватимуться хіба, що, перефразовуючи Кобзаря: «Злим, тихим словом».

У пам’яті ужгородців залишаться нездійснені обіцянки «народників» пана Литвина, озвучені та широко рекламовані депутатом мiськради вiд Народної Партiї Робертом Левицьким. Останній на кожних виборах щосили гамселив себе у груди та обіцяв, що тільки «народники» повернуть ужгородським дітям міські басейни. Згадайте скільки галасу здіймав і обіцянок давав той «найнародний» депутат стосовно басейнів гімназії та “Спартак”. А скільки пафосу в тих словах депутата було: «Окреме завдання — навчити дiтей плавати, бо нинi 55% випускникiв шкiл цього не вмiють. До слова, днями я розмовляв з нашим головним дитячим лiкарем i дiзнався, що, за їхньою статистикою, близько 30% школярiв вживають алкоголь чи наркотики. Це шокуючi данi, котрi свiдчать: дiтей негайно треба затягувати з вулицi в якiсь гуртки, у спорт».

Що завадило пану Роберту реалізувати обіцяне? Чи то не розуміння важливості моменту його боссом паном Литвином, чи кримінальна справа порушена по факту згвалтування однієї ужгородської пані, причетність до якого нашого героя намагалися, чи до цього часу намагаються довести слідчі прокуратури.

Оскільки головний «народник» далеко у Києві, до нього важко догукатися, то можливо варто спитати з ближнього – міського депутата Роберта Левицького. Виборцям за обіцяні басейни, а прокуратурі за згвалтовану пані.

admin