З Сергієм Миколайовичем ми відкриваємо вже третє відділення – зізнається головний лікар УЦМЛ Іван Курах

Головний лікар Іван Курах, зробивши розрахунки визачив суми у 500 тисяч гривень на лабораторію і 300 – на кардіореанімацію. Але Сергій Миколайович сказав: «Робимо або по-людськи або ніяк і дав 900 тисяч замість 800». Незалежно від фінансових і політичних криз ми відкрили уже три відділення – загальну реанімацію, пульмонологічне відділення і тепер – кардіореанімацію – пишаючись каже головний лікар. У 18 медичних закладах Ужгорода встановлено склопакети і проведено автономне опалення. Кардіореанімація обладнана новітньою технікою, зокрема й кардіомоніторами. Лікарі працюватимуть у євро умовах, а пацієнти будуть мати повний європейський комфорт. Також є потреба у ехокардіоскопі. За словами Сергія Миколайовича ми обов’язково закупимо цей апарат, який необхідний не лише кардіореаімації, а й хірургічному відділенню.

Це дуже символічно, що ми відкрили це відділення напередодні найбільшого християнського свята Різдва – каже Олександр Сабінін, завідуючий кардіореанімаційним відділенням в УЦМКЛ. У кожного із нас є певний обов’язок. Християнський обов’язок – допомогти бідному, обігріти… А наш обов’язок – це допомогти хворому. І зараз ми його виконали – наші пацієнти матимуть гідні умови і їм легше буде переносити ті страждання, які випали на їх важку долю. Ми дуже вдячні Адміністрації міста за розуміння значущості цієї місії.

Сергій Ратушняк привітав лікарів з Новим Роком та Різдвом Христовим і пообіцяв, що буде піклуватися про лікарні й надалі. Зокрема, наступним кроком стане заміна бойлерної системи вартістю у 100-150 тисяч гривень, адже лікарня без опалення функціонувати нормально не може.

admin