Внаслідок негоди в Україні постраждали чотири області

У чотирьох областях України через негоду знеструмлено 218 населених пунктів

Внаслідок шквалистого вітру, мокрого снігу і дощу, а також через спрацювання автоматики захисту ліній електропередач у 4 областях України 8 січня сталося знеструмлення 218 населених пунктів.

Як повідомили у прес-службі МНС, у Полтавській області знеструмлено 141 населений пункт, у Харківській – 52, у Київській – 16, у Луганській – 9.

Електропостачання відновлюють бригади обенерго.

Ряд автобусних маршрутів по всій території України працюють з обмеженнями через складні погодні умови.

Як повідомила прес-служба Міністерства транспорту і зв`язку, про це свідчить оперативна інформація на ранок 8 січня.

Зокрема, за даними ДП “Київпассервіс”, не виконуються 86 рейсів на 69 автобусних маршрутах.

Крім того, через несприятливі погодні умови скасований ряд рейсів на автобусних маршрутах у таких областях: Дніпропетровська область – 19 рейсів, Одеська область – 6 рейсів, Сумська область – 71 рейс, Черкаська область – 36 рейсів. Усього протягом доби внаслідок засніження доріг було закрито 218 рейсів на 201 автобусному маршруті.

У той же час автовокзали і автостанції працюють у звичайному режимі.

Вживаються заходи для ліквідації наслідків негоди, наголошується в повідомленні.

За оперативними даними, станом на 8:00 8 січня серйозних порушень у функціонуванні об`єктів транспортного комплексу і зв`язку (залізничного, авіаційного, морського, автомобільного транспорту, метрополітену і підрозділів Держспецтрансслужби) через погіршення погодних умов на території України не сталося.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства транспорту і зв`язку України.

У той же час все ще залишаються без зв`язку 47 населених пунктів через складні погодні умови, не працюють 30 сільських АТС ВАТ “Укртелеком”.

За інформацією “Укрзалізниці”, за станом на 8:00 через складні погодні умови затримано на незначний час 4 потяги на Південній залізниці.

Морські торгові порти північно-західної частини Чорного моря (порт Білгород-Дністровський, порт Одеса) працюють з обмеженнями через погоду.

За інформацією Укравтодору, проїзд на автомобільних дорогах державного і місцевого значення забезпечений. На зимовому забезпеченні доріг працюють 1052 механізми і 2051 робітник.

За матеріалами: УНІАН

admin