В Україні стартують теледебати кандидатів на пост президента

Сьогодні, 4 січня, розпочинаються теледебати кандидатів на пост президента України.

15 грудня 2009 року Центральна виборча комісія визначила шість пар кандидатів у президенти для участі у телдебатах за державні кошти. 4 січня 2010 року пройдуть теледебати між кандидатами у президенти Юрієм Костенком та Сергієм Тігіпком, 5 січня – між Анатолієм Гриценко та Олександром Пабатом, 11 січня – між Людмилою Супрун та Інною Богословською, 12 січня – між Олександром Морозом та Олегом Тягнибоком, 13 січня – між Петром Симоненком та Олегом Рябоконем, 15 січня – між Михайлом Бродським і Василем Противсіх. 14 січня пройде виступ Сергія Ратушняка, у якого немає пари у зв’язку з тим, що лише 13 кандидатів у президенти дали згоду брати участь у теледебатах.

Кожна пара кандидатів матиме 60 хвилин для проведення теледебатів. У разі, якщо один із кандидатів відмовиться від участі у теледебатах, тому кандидату, з яким він мав брати участь, буде віддано 30 хвилин прямого ефіру для виступу. Зокрема, Ратішняк також буде мати 30 хвилин для виступу у прямому ефірі.

Від участі у теледебатах напередодні першого туру президентських виборів відмовилися Віктор Ющенко, Віктор Янукович, Юлія Тимошенко, Володимир Литвин та Арсеній Яценюк.

admin