У ЦМКЛ — сучасне кардіореанімаційне відділення

Завдяки наданому Сергієм Ратушняком фінансуванню на суму 900 тис. грн. хворі на серцево-судинні недуги відтепер зможуть отримувати кваліфіковану медичну допомогу, а лікарі працюватимуть у європейських умовах, не виїжджаючи для цього за кордон.

Головний лікар ЦМКЛ Іван Курах подякував Сергієві Миколайовичу за це (вже третє) реконструйоване відділення і висловив побажання, аби таке кардинальне відновлення медичного закладу проводилося щорічно. Завдяки зусиллям влади будівлі всіх 18 медичних закладів Ужгорода обладнані склопакетами та отримали автономне опалення, не зважаючи на економічну кризу в державі. Це при тому, що сусіднє Мукачево торік отримало дотації на 140 млн. грн., натомість від Ужгорода було вилучено 18 млн. грн. До того ж на одиницю населення в Ужгороді припадає більше коштів, ніж у Донецьку й Києві.

Як резонно зазначив Сергій Ратушняк, упродовж чотирьох років Ужгород практично не бачив у місті допомоги центральної влади, все робилося власними зусиллями й на зароблені кошти. Сергій Миколайович звернув також увагу на потребу заміни меблів у вестибюлі кардіореанімації, поспілкувався з пацієнтами, власноруч перевірив батареї опалення в палатах, визначив місця, де батареї “заповітрені”. Вирішено зосередити зусилля на тому, щоб замінити бойлерну, що потребує фінансування на 100—150 тис. грн., адже без тепла лікарня належним чином функціонувати не може.

Сергій Ратушняк зустрівся з колективом Ужгородської ЦМКЛ і привітав його із відкриттям оновленого кардіореанімаційного відділення, Новорічними святами й Різдвом Христовим. Свою участь у першому турі президентських виборів він пояснив своїм бажанням заявити Україні, що на Закарпатті “крім цімборів, бидла”, “отари овець, яких ганяє один пастух” (таке враження склалося про нас в Україні) є потужний інтелектуальний потенціал та знання того, як українському суспільству й регіону зокрема вибиратися з того дна, в якому воно опинилося.

admin