Тимошенко закликала Януковича не бути боягузом і прийти на теледебати

Кандидат в президенти, прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко запрошує головного свого конкурента на виборах, лідера Партії регіонів Віктора Януковича на теледебати 15 січня – в останній за законодавством день передвиборчої агітації.

Про це Тимошенко заявила в ефірі 5-го каналу 10 січня.

”У Януковича є час на Інтері. Мене запросили на ICTV на прямий ефір. Я хочу зараз звернутися до Януковича. Я пропоную – або на Інтері, або на ICTV – провести прямі, чесні дебати, так як це передбачено в усіх демократичних країнах світу”, – сказала Тимошенко.

На її думку, при визначенні своїх симпатій люди мусять бачити дискусію двох кандидатів. ”Люди мусять оцінювати рівень підходу до розвитку стратегії держави, до важких запитань – як кожен відповідає. Я вважаю, що буде чесно і сміливо з боку Януковича дати мені позитивну відповідь щодо проведення дебатів в останній день агітації – це 15 січня. Я готова прийти на будь-який канал до Януковича в гості”, – заявила прем’єр.

Тимошенко закликала Януковича не бути боягузом, прийняти її запрошення на дебати, а не ховатися ”за спини Ганни Герман та інших славних бійців його команди”.

Нагадаємо, вибори президента України пройдуть 17 січня.

За матеріалами: УНІАН

admin