Тимошенко не віддасть Медведчуку Закарпаття, – Кравчук

Те, що Закарпаття віддадуть Медведчуку (після перемоги Тимошенко) — це все інсинуації. Це не таке важливе питання для Тимошенко – думка про працевлаштування Медведчука, – заявив сьогодні прес-конференції в Ужгороді екс-президент України, довірена особа кандидата у президенти Юлії Тимошенко Леонід Кравчук.

«Медведчуку пропонували серйозні посади в Росії і Медведєв, і Путін. Він наразі зайнятий бізнесом та юридичними консультаціями. Медведчук ніколи мене не просив поговорити за нього з Тимошенко, бо це не той рівень», – сказав Л.Кравчук. За словами екс-президента, він розстановкою кадрів ні в Ющенка, ні в Кучми не займався, – повідомляє власкор ZAXID.NET .

Щодо власного політичного майбутнього, то Л.Кравчук «скрізь себе вже бачив». «Хіба, якби була створена Президентська Рада, куди б увійшли не ті, хто у партіях і при владі, а ті, які будили Україну, мають силу слова, авторитету і досвіду. Які б брали варту закону Конституції. Таку Президентську раду ніхто не робив, бо не був зацікавлений».

На запитання про долю екс-голови Закарпатської ОДА І.Різака (СДПУ(о), то, на думку Л.Кучми, ситуація спричинена скоріше політичними, а не правовими діями. «Тимошенко почне з того, що ті люди не те, що будуть реабілітовані, а їх вчинки будуть оцінені за законами».

admin