ЦВК ПОПЕРЕДИЛА ЮЩЕНКА

Попередження було винесено за використання ефірного часу на УТ-1, відведеного йому для висвітлення своєї діяльності як діючого президента, для передвиборної агітації. Питання розглядалося за ініціативою самої ЦВК. Проект рішення внесла заступник голови комісії Жана Усенко-Чорна. За це рішення проголосувало 13 членів ЦВК з 14 присутніх.

Комісія мотивувала свою ініціативу тим, що для ведення передвиборної агітації всім кандидатам у президенти повинні бути створені однакові умови. У той же час, Ющенко використав ефірний час на УТ-1, який йому надавався для висвітлення робочих поїздок в регіони як діючого президента, для ведення передвиборної агітації як кандидат у президенти. Крім того, Ющенко використав нараду з представниками місцевої влади для ведення передвиборної агітації.

Усенко-Чорна підкреслила, що за повідомленням Національної телекомпанії України, замовлень на розміщення матеріалів передвиборної агітації кандидата Ющенка до телекомпанії не надходило. У той же час, замовлення на трансляцію матеріалів про його робочі поїздки в регіони як діючого президента розміщувалися на замовлення посадових осіб секретаріату президента.

admin