Сергій Ратушняк: «Рейтинги популярності кандидатів прямо пропорційні кількості грошей…»

“Хід президентської кампанії в Україні цинічний і безсовісний. Рейтинги популярності кандидатів прямо пропорційні кількості грошей, вкладених у їхні передвиборні кампанії”, – заявив Ратушняк, повідомляє його прес-служба.

 

“За ці кошти вони купують телевізійні ефіри, рекламні площі в газетах, тисячі бігбордів по всій країні. В інших кандидатів, які не володіють такими фінансовими активами, подібних можливостей немає”, – поскаржився він.

 

Ратушняк упевнений, що “люди, які витратили на передвиборну кампанію сотні мільйонів доларів, якщо доберуться до корита”, будуть “розкрадати державний бюджет, щоб у десятикратному розмірі відбити витрачені вкладення”.

 

“При цьому в день голосування на дільницях будуть вишиковуватися черги людей, готових продати свій голос цим шахраям за 100 гривень. Такі виборці не готові до змін і їх, напевно, влаштовує те, як вони сьогодні живуть”, – заявив кандидат у президенти.

 

“Україна змінитися, коли нам набридне наше рабське становище, і ми більше не захочемо продавати свій голос за 100 гривень. Тоді ми й зможемо вирвати цю країну з горла олігархів”, – підкреслив Ратушняк.

admin