Розкрадена культура

З 2000 року на Закарпатті барвівська команда спромоглася не тільки вкрасти декілька мільйонів на ремонтах об’єктів культури, але ще й знищити навіть те, що залишилося від попередньої влади.

Тільки на ремонт головного об’єкту культури Закарпатського обласного українського музично-драматичного театру було витрачено за п’ять років 10 мільйонів гривень.

Результатом таких серйозних капітальних вкладень стали дешеві пластикові вікна від «Барви», які були вставлені замість справжніх дубових (дубові зникли в невідомому напрямку).

Двічі за зиму перекрито один і той же дах (що взагалі говорить про неадекватність чиновників).

Знято мідну обшивку з балконів вартістю у декілька мільйонів.

Встановлено металеві перила.

Після всіх цих «серйозних» реконструкцій, будівля театру нагадує Рейхстаг у 1945 році.

Без отоплення, без відповідного технічного устаткування, яке є у всіх обласних театрах України та ще й з висновком інституту про аварійність.

Оце так поремонтували!

Тільки за висновками КРУ з два роки було «нераціонально використано» на ремонті одного театру 2 мільйони 200 тисяч.

Зрештою до «Рейхстагу», який вони називають українським закарпатським теаром і могли б перебазуватися мудрі керманичі в особі Віктора Балоги, Олега Гаваші й начальників обласних управлінь. Щоб скоріше зрозуміти, що завжди приходить час відповідальності перед власною совістю, перед людьми, перед суспільством, перед нащадками. Бо в Бога ці люди, судячи за їх плодами, все одно не вірують.

admin