Ратушняка не допускають до виборців

В неділю 10 січня о 14.00. в Мукачівському міському будинку культури мала відбутися зустріч із виборцями першого закарпатського кандидата в Президенти Сергія Ратушняка. Час та місце зустрічі було узгоджено з міським головою Мукачева, штаб кандидата отримав рахунок за оренду приміщення, однак, щойно стало відомо, що мерія Мукачева відмовилася надати зал міського будинку культури для проведення зустрічі.

В обласному штабі кандидата в президенти повідомили, що у звязку з перешкодами, які чиняться з боку адміністраторів обласних установ, зустріч Сергія Ратушняка з мукачівцями відбудеться на площі Миру.

Дирекція закарпатського обласного українського музично-драматичного театру в особі заступника директора Анатолія Кримуся також спочатку повідомила, що проведення зустрічі з кандидатом у Президенти в приміщенні обласної установи стане можливою після того, як Сергій Ратушняк сплатить за оренду суму вдвічі більшу, як сплачують московські зірки естради. Але згодом взагалі відмовила, посилаючись на те, що на визначений день заплановано інший культурний захід. Що викликало невдоволення серед рядових працівників обласного театру.

Схоже в барвівських рядах справжній переполох. І виборцям щоб почути правду, схоже доведеться запасатися теплими тулупами, та термосами з гарячим чаєм. Демократія по-закарпатськи.

admin