Премія жертви Голови Конституційного суду України Андрія Стрижака

Трагічна доля видатного українця, нашого земляка з Іршавщини Йосипа Терелі, добре відома закарпатцям, як і прізвища прислужників тоталітаризму які заради власної кар’єри запроторили патріота і правозахисника у радянські концтабори де той провів цілих 23 роки.

Саме нинішній голова Конституційно суду України Андрій Стрижак, відомий на Закарпатті як один з найактивніших учасників тоталітарного терору на Закарпатті часів СРСР засудив українського патріота до сибірських концтаборів.

В цьому нині і є найбільша трагедія українського народу, коли суддя-кат українських патріотів Андрій Стрижак сидить не в буцегарні, а в кріслі Голови Конституційного Суду України. Кріслі яке для нього, ціною власного життя вибороли українські патріоти.

Та історична і людська справедливість потроху повертається у нашу багатостраждальну державу.

Завтра в Ужгороді Апостольський адміністратор Мукачівської греко-католицької єпархії владика Мілан вперше буде вручати щорічну журналістську премію імені Йосипа Терелі за найкращі публіцистичні матеріали які пропагують духовні цінності, історичну правду, активну громадянську позицію.

admin