Паркування по-мукачівськи

Так, вартість парковки за одну годину обходиться в дві гривні (в Ужгороді ця сума становить 1.5 грн). Щодо самого процесу оплати, то одразу пригадується правління «комунальника» Віктора Погорєлова, коли водії змушені були платити незрозумілим особам, одягнутим у кольорові жилети. Така ж ситуація збереглася в Мукачеві донині. Проконтролювати їх практично не можливо, чим вони успішно і користуються. Вихід один – паркомат (стаціонарний вуличний апарат для оплати за послуги парковки).

Згідно з розпорядженням Кабміну, що набуває чинності з 1 січня 2010 року, до 2012 року абсолютно всі комунальні паркінги мають бути обладнані паркоматами. Це нововведення, дозволить автомобілістам позбутися конфліктів з людьми, які стягують плату на автопарковках. З іншого боку, це розпорядження уряду дозволяє не церемонитися з неплатниками. Загалом, блокування коліс автомобілів – ефективна європейська практика, бо дає можливість врегулювати процедуру паркування.

Також, був очевидцем, як в центральній частині Мукачева, так званий паркувальник, який з’явився для збору мзди, спочатку услужливо «припаркував» декілька мерседесів, а вже потім звернув увагу на водія марки вітчизняного автопрому.

Якщо оплачений час закінчився або ж водій припаркував авто безоплатно, то мукачівські фатьови одразу ж заблокують йому колеса. Звільнити з полону свого «залізного коня» можна, давши на «лапу» паркувальнику. Який вихід з цієї ситуації? Сплачувати за надану послугу, але головне, щоб кошти надходили до адресата, а не осідали у липкоруких паркувальників. Наприклад, у Львові з порушниками правил паркування розбираються ще жорсткіше. Так, відповідно до інструкцій, муніципальні працівники ледь не прибрали за допомогою евакуатора декілька іномарок як з дипломатичними, так і з польськими й львівскими номерними знаками, які були припарковані буквально перед входом в будівлю Львівської Опери. В ході діалогу поляки визнали, що паркувати автомобілі, наприклад, біля Варшавської чи Краківської опер — справа нечувана!…

Всім зрозуміло, що обласні центри не можуть собі дозволити не платити за парковки, але в цей же час необхідно облаштовувати місця для паркування та встановлювати спеціалізовану апаратуру, як це впроваджується в Ужгороді, щоб зібрані кошти у вигляді податкових надходжень наповнювали місцеві бюджети, як це прийнято в усіх цивілізованих країнах. Адже бюджет міста від паркування та інших послуг отримує значну суму надходжень, а це вже і ремонт доріг та тротуарів міста, функціонування закладів освіти та медицини. Ужгород наразі – єдине місто в Закарпатській області яке не є дотаційним.

Тож, не варто піднімати такий галас щодо процесу створення парковок в Україні на зразок тих, які успішно функціонують в країнах Європейського Союзу.

Автомобіліст

admin