На Закарпатті доходи від контрабанди та нелегалів контролює Київ

Учора на Закарпатті співробітники Чопського прикордонного загону відділу прикордонної служби “Великий Березний” затримали 4 громадян Молдови.

14 січня близько 10-ї години ранку прикордонним нарядом було помічено пролаз в у загороджувальному паркані та доріжку слідів до чотирьох осіб в бік державного кордону. В ході реалізації оперативної інформації на відстані 200 м. до лінії державного кордону було затримано 4 громадян Республіки Молдова, чоловіків віком від 42 до 23 років, які при собі мали закордонні паспорти. Дані громадяни намагалися перетнути українсько-словацький кордон з метою пошуку кращих умов життя в країнах Західної Європи. Наразі, до встановлення обставин правопорушення, затримані знаходяться в пункті тимчасового тримання Чопського прикордонного загону, повідомив “Закарпаття online” начальник прес-служби – прес-секретар начальника загону старший лейтенант Сергій Бровко.

Сьогодні, за інформацією інтернетагенств на Закарпатті незаконний рух нелегалів контролюється київським департаментом СБУ. Від якого представник – полковник СБУ Лизанець Володимир спеціально для сбору та котролю коштів від контрабанди постійно проживає в с.Поляна Свалявського району. За це з державного бюджету йому доплачують до загальних прибутків 15 тисяч гривень. Цікаво скільки держава доплачує голові СБУ Наливайченку за здачу державних інтересів? Ще не вмерла Україна?

admin