Закарпаття топить дедалі більше

Підйом води в річці Боржава спричинив підмив та пошкодження газопроводу, що в свою чергу призвело до відключення від газопостачання населених пунктів Бронька та Суха.
У Хусті річка Хустець на 9 вулицях міста підтопила 81 дворогосподарство.
У п’яти населених пунктах Тячівського району підтоплено 36 дворогосподарств. В с. Широкий Луг, урочище Пригід, розмито ділянку автодороги довжиною 80 м., як наслідок без автомобільного сполучення залишилося 35 дворогосподарств. В присілку Фонтисян частково пошкоджено ділянку автодороги місцевого значення, в урочищі Пригід підмито опору високовольтної лінії електропередач. У с. Теребля, урочище Нижній Росул водою знесено тимчасові пішохідні переходи через р. Теребля – відсутнє сполучення з 50-ма, а в урочищі Верхній Росул – з 60-ма дворогосподарствами. Також підтопленими залишаються 30 дворогосподарств.
В районі с. Гребля Іршавського району рятувальниками, працівниками облводгоспу та місцевим населенням у слабких місцях здійснено нарощування гребня правобережної дамби на р. Боржава.
У селі Вільхівка представниками Іршавського РВ ГУ МНС здійснено евакуацію населення з трьох житлових будинків (семеро чоловік, серед яких четверо малолітні діти).
В обласному центрі Закарпаття, селі Кольчино Мукачівського району та в самому Мукачеві пожежні розрахунки відкачують воду з підвальних приміщень помешкань громадян.
У с. Колочава Міжгірського району внаслідок підйому води в гірському потічку було підтоплено приміщення загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Вогнеборцями ППЧ-20 врятовано майно та обладнання загальноосвітнього закладу.
На місцях працюють районні комісії з питань ТЕБ і НС.

admin