Україна – це Хазарія, де слов’яни раби на власній землі

Але ж усі свідомі закарпатці уже змогли виділити для себе нового, перспективного лідера – Сергія Ратушняка. Але як добитися правди? Ось що про це думає Сергій Миколайович:

«На жаль 800-річна традиція слов’ян – це монархія і абсолютна узурпація влади, безкарна узурпація влади, і це відбувається сьогодні в Україні. Це ж настільки легко. Ось приклад. Чи може Кіпіані (ведучий програми) виграти бій у Кличка? Може. Треба тільки отруїти спортсмена, посадити в тюрму, в крайньому випадку за півгодини до виходу на ринг – убити. І Вам піднімають руку, Ви – переможець. Саме таким чином затверджується абсолютна влада. Дуже легко. «Нет человека – нет проблемы». Цей лозунг, до речі, придумали не за кордоном. Це наш рідний лозунг. Власне тому ми і не збудували нової держави. Ми подумали, що якраз КПСС і КДБ побудують нам нову державу. А це неможливо тому, що нова держава – це новий світогляд. З новим світоглядом прийшли люди, які також були вбиті цією владою: Чорновол, молоді люди». Тому Ратушняк пішов кандидатом: щоб посіяти зерно віри у те, що у нас ще є шанс, але цей шанс, як вважає сам політик, – практично останній.

Чи правильно робили, коли Медведчук саджав Тимошенко? Правильно! «Адже суспільство сприйняло, що все ліквідне виробництво, всі фінанси держави, в тому числі і засоби масової інформації при Кучмі було переписано 15-ти сім’ям^ всі 45 міліонів людей, які залишилися в державі також з цим погодилися, в тому числі і Ви. Ви ж також не відреагували на цю ситуацію.

У нас вкрадено державу. Щойно було сказано: «вони вже 5 років не при владі». Але ж у них сьогодні власний парламент, власний суд, прокуратура, засоби масової інформації, банківсько-фінансова система. За інформацією журналу «Форбс» і інших джерел, вони заробляють 30 млрд на рік. Між іншим 30 млрд у нас в державі складає бюджет на весь рік на всі 45 міліонів. Хто з 45 міліонів позивався, судився? І де є юридичний аспект? До речі, по Гонгадзе багато притягнули тих хто там говорив? Ми не можемо притягнути».

Як сказав Ракушняк: «У нас нема країни, нема майбутнього для нас і наших дітей. Ми уже сьогодні раби. Це Хазарія, де словяни раби на власній землі». Сергій Миколайович прийшов сказати сюди, що це недопустимо!( гучні оплески в залі). Він не переможе. Але, думаю, що і ми програємо, якщо він програє! Адже програє не Ратушняк,а Україна. Та уже на парламентських та місцевих виборах ця ідея словянізму буде більш домінантною. Хто збере врожай з посіяного Ратушняком зерна? Хтось інший – так показує історія. Але особисто його це не цікавить! Адже він хоче підняти народ України.

Те, що ми бачимо в дзеркалі – ЦЕ Україна. Не те, що на біл-бордах, на екранах, глянцевих обкладинках журналів. ВОНИ (ці 15 сімей) не злазять звідти, бо в їх кишенях – мільярди. Звідки? Окрім кримінального джерела, вони не мають більше способів заробити. А ніхто не ставить потрібного питання. Саме про ці гроші.

Сергій Миколайович не антисеміт, ні в якому разі. Він тільки проти того, що 15 сімей володарюють Україною. А ми з вами, наші діти – раби.

admin