При Ужгородському міськвиконкомі створено Раду молодіжної політики

Традиційно зимові святкування розпочнуть веселі миколайчики, які пригощатимуть перехожих солодощами. 18 грудня на Театральній площі засяє вогнями Новорічна ялинка. Цьогорічна лісова гостя (ялинку планують доставити з Великоберезнянщини) буде заввишки 15 метрів. Застосування з 2006 року метало-каркасної конструкції спрощує доставку, монтування цього головного атрибуту свята й, за словами Олега Муртазіна, допомагає заощадити значні кошти. Близько 24 тисяч гривень будуть використані додатково на ялинкові прикраси, ілюмінацію, організацію Новорічної ночі. Останнім часом усе більше ужгородців зустрічають Новорічну ніч біля головної міської ялинки.

Олег Муртазін переконаний, що ужгородцям можна пишатися культурно-спортивними досягненнями ужгородської молоді. Призові місця на міжнародних фестивалях виборює танцювальний колектив «Бліц», нещодавно він зайняв перше місце у Москві. Юні фехтувальниці успішно виступили на Кубку Європи у Франції (міська рада посприяла їх участі на цих престижних змаганнях). Ужгород має досягнення зі спортивного танцю: друге місце торік завоювали в Сінгапурі вихованці танцювальної родини Мешко. Бронзу привезли з дитячих Олімпійських ігор в Афінах і наші легкоатлети, яким надав підтримку міський голова Ужгорода Сергій Ратушняк.

Серед молодіжних організацій особливе місце посідає молодіжне екологічне об’єднання «Екосфера». Діяльність організації спрямована на реалізацію проектів, що впливають на екологічний світогляд, сприяють інформаційному обміну, охороні природного і культурного середовища, вирішенню конкретних екологічних проблем. У цій організації молодь вивчає нові туристичні маршрути, прибирає сміття, вчиться шанувати і любити природу, обирає за пріоритети здоровий спосіб життя, цілісний світогляд. Поряд з цим у місті чимало молоді захоплюється паркуром, велосипедним спортом, скейтом і роликами. Для них наразі розглядаються можливості облаштування відповідних майданчиків у Боздоському парку. Олег Муртазін радить молоді створювати об’єднання згідно зі своїми уподобаннями, реєструвати їх, тоді їхні колективні звернення зможуть вирішуватися ефективніше. При виконкомі як дорадчий орган створено раду молодіжної політики, що покликана глибше вивчати та систематизувати проблеми й потреби молоді з урахуванням різних молодіжних поглядів та вподобань і, головне, впливати на механізми вирішення цих проблем.

admin