Нелегальні мобільні телефони відключать 16 лютого

Мобільні телефони, які потрапили до “чорного списку”, можуть бути відключені з 16 лютого 2010 року. Про це 11 грудня повідомив начальник ДП “Український державний центр радіочастот” (УДЦР) Павло Слободанюк.

Він наголосив, що процедура відключення таких телефонів є законною і на період відключень УДЦР планує створити довідкову службу. “Вчора були прийняті відповідні зміни ліцензійних умов, в яких зазначено, що у разі, якщо телефон знаходиться у “чорному списку”, то повинно бути припинено обслуговування”, – зазначив він.

Він зазначив, що буде відключатися сам апарат, а sim-картка залишиться діючою. Слободанюк зазначив, що при відключенні мобільних телефонів залишиться можливість здійснювати дзвінок на номер екстреної допомоги “112” з відключеного телефону.

Також він повідомив, що станом на 11 грудня 2009 року за дозволом УДЦР до України ввезено 4 млн 162 тис 983 мобільних телефони. Станом на 19 листопада від імпорту мобільних телефонів до державного бюджету надійшло 384,5 млн грн.

Нагадаємо, спочатку відключення “сірих” мобільних телефонів планувалося на 16 січня, проте Український центр радіочастот запропонував не робити цього до середини 2010 року.

admin