Кандидатів у президенти поділили на пари для участі в дебатах

Центральна виборча комісія визначила шість пар кандидатів у президенти для участі у телевізійних дебатах за державні кошти. Таке рішення було прийнято на засіданні ЦВК 15 грудня.

Зокрема, 4 січня 2010 року в ефірі Першого національного телеканалу пройдуть теледебати між кандидатами Юрієм Костенком та Сергієм Тігіпком, 5 січня – між Анатолієм Гриценком та Олександром Пабатом, 11 січня – між Людмилою Супрун та Інною Богословською, 12 січня – між Олександром Морозом та Олегом Тягнибоком, 13 січня – між Петром Симоненком та Олегом Рябоконем, 15 січня – між Михайлом Бродським та Василем Противсіх.

14 січня пройде окремий виступ Сергія Ратушняка, у якого немає пари в зв’язку з тим, що тільки 13 кандидатів у президенти погодились брати участь у теледебатах.

Як повідомив під час засідання ЦВК голова комісії Володимир Шаповал, кожна пара кандидатів у президенти матиме 60 хвилин для проведення теледебатів. У разі, якщо один з кандидатів у президенти відмовиться від участі у теледебатах, тому кандидату, з яким він мав брати участь, буде віддано 30 хвилин прямого ефіру для виступу. Зокрема, Ратушняк також буде мати 30 хвилин для виступу у прямому ефірі.

admin