Кабмін схвалив законопроект про лобіювання

Кабінет міністрів України схвалив законопроект “Про вплив громадськості на прийняття нормативно-правових актів (про лобіювання)”. Про це повідомив міністр юстиції України Микола Оніщук. “Основна доктрина цього законопроекту полягає в тому, що процес впливу на прийняття рішень відбувається відповідно, щоб жодне рішення не приймалося без участі громадськості, щоб ця громадськість була інституалізована”, – наголосив Оніщук.

Також він повідомив, що Кабмін схвалив законопроекти “Про адміністративні послуги “, “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку із прийняттям закону України “Про засади запобігання та протидії корупції”.

Нагадаємо, Кабінет міністрів розробив законопроект, згідно з яким журнали і газети, які видаються за кордоном, повинні отримати дозвіл на поширення в Україні.

Порядок видачі такого дозволу, а також сума реєстраційного збору будуть встановлюватися Кабінетом міністрів “за поданням центрального державного органу в інформаційній та видавничій сфері”. Кошти, що надходять від сплати збору за видачу дозволу, перераховуватимуться до держбюджету.

admin