Ющенко, Тимошенко, Янукович і Яценюк відмовилися від теледебатів

Чинний президент України Віктор Ющенко, а також двоє основних претендентів на його посаду – Юлія Тимошенко і Віктор Янукович – відмовилися від участі в теледебатах з опонентами перед першим туром виборів

Про це повідомив депутат Верховної ради Андрій Парубій і джерело в Центрвиборчкомі України.

За словами Парубія, який представляє інтереси Ющенка в ЦВК, “президент готовий дебатувати з реальними, а не технічними кандидатами”. За його словами, чинний глава держави погодиться на дебати тільки у випадку виходу до другого туру.

У Центрвиборчкомі цю інформацію підтвердили і додали, що Тимошенко і Янукович також не мають наміру вступати в публічні дискусії з опонентами до виходу у другий тур.

Спікер Ради Володимир Литвин, який також претендує на президентську посаду, теж не збирається ні з ким дебатувати.

Пізніше стало відомо, що кандидат на пост Президента України Арсеній Яценюк також відмовився від участі у теледебатах напередодні першого туру президентських виборів.

Відкриваючи засідання ЦВК, голова комісії Володимир Шаповал зазначив, що в жеребкуванні візьмуть участь 13 кандидатів на пост президента України.

Участь у теледебатах не є обов’язковим для кандидатів. Жеребкування ефірного часу серед претендентів, що залишилися на пост глави держави відбудеться 15 грудня.

Як повідомлялося раніше, перший тур президентських виборів на Україні відбудеться 17 січня. Відповідно до досліджень соціологів, реальні шанси на вихід до другого туру мають лише Тимошенко та Янукович.

Інших кандидатів на Україні багато хто називають “технічними”, натякаючи на те, що вони обслуговують інтереси лідируючої пари.

Нагадаємо, 21 листопада Центрвиборчком висловив надію на участь усіх 18 зареєстрованих кандидатів у президенти в теледебатах.

ЦВК затвердив порядок проведення теледебатів 1 грудня. Теледебати будуть проводитися в ефірі Національної телекомпанії з 4 по 15 січня в проміжку часу між 19:00 і 22:00.

admin