Ющенко передумав їхати на Закарпаття

16 грудня Ющенко повинен був перебувати в Ужгороді із візитом , як кандидат в Президенти. Про це офіційно повідомив на прес-конференції начальник обласного управління культури Юрій Глеба: « Творчий звіт закарпатської культури в Ужгороді прийматиме Президент України в Закарпатскому обласному українському музично-драматичному театрі. Для цього виділено вже солідні кошти.

Крім того увечері мав відбутися запис програми «Готовий відповідати» телевізійного каналу ТРК Україна за участі Віктора Ющенка, та членів правозахистного обєднання «Жертви злочинного режиму» в Палаці дітей та юнацтва в Ужгороді.

В свою чергу актори Закарпатского обласного українського музично-драматичного театру повідомили, що готуються зустріти Ющенко яйцями.

Як розповіли кореспонденту clipnews.info працівники театру: « Це повязано з тим, що вже два десятка років відвідувачі та робітники головної установи культури нашого краю грають та переглядають вистави у холодному приміщенні. Гроші, виділені на ремонт театру, частково розкрадено, або чиновницькою мовою «нераціонально використано» барвівськими фірмами».

За словами провідного актора, лауреата обласної премії ім.Братів Шерегіїв Михайла Фіщенка, Ющенко, який постійно позиціонує себе захистником всього українського, в першу чергу винен у тому, що Єдиний український театр на Закарпатті перебуває у такому жалюгідному стані. Сотні звернень з цього приводу до Президента, так і не принесли жодного результату. Нашу установу перетворено у «банний комбінат» по відмиванню бюджетних коштів. За роки незалежності не виділено жодної квартири працівникам культури в області. Проте було розкрадено останні гуртожитки. Ми вимушені вже 19 років виживати постійними підробітками. Але ж саме ви сказали, Вікторе Андрійовичу, – «Балога – це я!», говорить працівник театру.

Сьогодні стало відомо, за повідомленням адміністраторів ТРК Україна, що приїзд Ющенка в Ужгород відмінено.

Можливо, Ющенко зрозумів, що в Ужгороді не доводиться розраховувати на теплу зустріч із виборцями.

Закарпатці, ситі по горло кумівськими стосунками в органах влади, що тісно повязані з криміналітетом. Тож відомі фрази Ющенка «Бандитам тюрми!» та «Балога – це я!» остаточно знищили й без того низький рейтинг гаранта.

admin