До Нового Року залишилось 17 днів!

Стародавня бірманська легенда говорить, що одного разу Буйвіл переміг у сутичці Тигра й посміявся над ним. C тих пір Тигр не виносить Биків (і Корів), тому, проводжаючи 2009 рік, не можна хвалити його. Зате Новий 2010 рік потрібно зустрічати з повагою й надією – це Тигру до вподоби. Тигр завжди йде вперед, нехтує умовності, ієрархію й консерватизм розуму. Тигр – знак незвичайної дії, несподіваних ситуацій і виняткової долі. У кожному разі, рік жовтого металевого Тигра – це рік видатних особистостей і битви найсильніших людських амбіцій, рік досягнень і випробувань на міцність усього життя.

Що одягти в новорічну ніч:

В одязі бажано мати щось смугасте або ж білосніжне. Аксесуари й прикраси рекомендується підібрати з натуральних матеріалів, каменів. Гарні металеві кільця, намисто, браслети, серги із золота, срібла, міді й платини (але не більш двох різних металів). Для одягу підійдуть прикраси з натуральних матеріалів: шкіри, хутра, бавовни й ін.

Що повинне бути присутнім на святковому столі:

Зустрічаючи 2010 рік, поставте на стіл жовті, пурпурні або смугасті свічки. На стіл потрібно подавати м’ясо у всіх видах (для вегетаріанців – соєві продукти, інші бобові). Враховуючи характер і металеву природу нинішнього Тигра, непогано приготувати м’ясо на шампурах або за допомогою гриля^ гарнір можна готовити з картоплі, буряка, моркви. На десерт – підсмажений арахіс. Напої жовтих, червоних і бурштинових тонів, особливо підійдуть апельсиновий і мандариновий соки. Однак не варто дозволяти собі й близьким випити із приводу свята зайву чарку, щоб не стати схожим на заклятих ворогів ТиграМавп. На час святкування музичний центр краще виключити, замінивши його співом – сольним або хоровим. Частування повинні бути різноманітними, щоб будинок протягом року був повною чашею. Стіл краще поставити на середину кімнати, у центрі стола – металева ваза з жовтими фруктами.

Як прикрасити будинок до свята:

В оздобленні кімнат і стола повинні бути присутнім речі з металу: срібні чарки, облямований металом ріг, прикраси з металокераміки. На ялинку добре зробити іграшки своїми руками й загадати потаєні бажання.

Новорічні свята – прекрасна можливість виявити свій талант дизайнера.

Почати з коридору, тому що саме тут ви будете зустрічати своїх гостей, Діда Мороза й Снігурку. Для прикраси коридору підійдуть великі ялинові гілки у великий вазі, декоративні свічі, кольорові кулі, жартівливий напис, що зустрічає гостей.

Кухню також можна прикрасити пахучою ялиновою гілкою, а хлібницю або сільничку перев’язати яркою атласною стрічечкою.

Щоб додати приміщенню більш святковий настрій, прикрасьте його серпантином, повітряними кулями, ялинковими іграшками і т.д. Грона серпантину підвішують до люстри, закидають на картини або кріплять до стіни або стелі. Дуже декоративно виглядають кольорові надуті кулі, якщо їх, зібравши у великий букет, підвісити під люстрою або прикріпити до стіни на різній висоті. І хоча, звичайно ж, головна прикраса квартири – ялинка, можна обійтися й зеленими гілками, склавши з них зимові букети або новорічні композиції.

Ялинові гілки можна закріпити на книжковій полиці, за картиною, просто приколоти до стіни. Прикрасьте ці гілки ялинковими прикрасами, срібними нитками, стрічками, бантами, закріпите на них ялинкові свічки. Підійдуть гілки будь-якого хвойного дерева (їли, сосни, туї, кипариса).

А дітям ви можете запропонувати милу їхньому серцю забаву – нехай розмалюють вікна й скляні двері у вашому будинку новорічними візерунками. Тільки спочатку домовитеся з ними, що потім вони допоможуть вам відмити скло від фарби. Та й фарба повинна бути найпростіший – акварельної або гуашшю. Масляну ви навряд відшкребете від скла.

Що малювати? Нехай діти думають самі, надайте їм волю, але поглядайте час від часу, що вони там роблять, так буде краще й для них, і для вас. Вікна й дверей можна оформити рядами бурульок. Для цього треба побрати смугу білого паперу й по краях намалювати контури бурульок. Їх можна злегка офарбити блідо-голубою аквареллю із двох сторін.

Потім вирізати й зігнути смугу так, щоб нижній ряд був видний з-під верхнього. Можете запропонувати намалювати на ватмані Діда Мороза, Снігурку, зайців, білок, вовка, інших лісових мешканців і, звичайно ж, новорічну ялинку. Нехай повністю замалюють ватман, а ви потім прикрасите цим колективним шедевром стіну!

Зав’язані банти й м’які, що драпіруються стрічки зроблять ваш будинок ще святковіше. А зробити їх просто. Викроїте з бязі смужки бажаної довжини, підігніть зрізи й прокладете по них зиґзаґоподібний рядок. В “кулискукулику,Кулику,кулису”, утворену стібками зиґзаґоподібних рядків, всуньте тонкий дріт, щоб банти тримали форму. На стрічках можна намалювати горошини, зірочки, інші фігурки. А можна зробити по-іншому.

Ще простіше, але не менш красиво. Розріжте картату тканину й тканина в горошок на смужки, зав’яжіть кожну смужку бантом, пензликом нанесіть крохмаль на тканину й набийте бантики ватою. Красиво виглядають так звані ажурні кульки. Обмотують надута кулька нитками, бажане товстими. Потім промащують їх крохмальним клейстером (або насиченим розчином цукру) і дають добре висохнути.

З кульки випускають повітря, а каркас, прикрасивши його хвойними гілками й мішурою, підвішують під стелю.

Додайте “золоті” і “срібні” дрібнички у вазу із фруктами й горіхами. Від цього ваза стане незвичайно ефектної.

Незабаром Новий рік, а з ним – і новий період. Нові поради читайте завтра!!!

admin