Балога примушує мукачівських лікарів агітувати

Як повідомляє джерело, у п’ятницю, 11 грудня головний лікар Мукачівської центральної районної лікарні Василь Васюта провів нараду серед медиків Мукачева та мукачівського району. У цій нараді чомусь брав участь і міський голова Мукачева Золтан Лендєл. Як виявилось, це було невипадково. У ході наради пан Лендєл наголосив, що команда Віктора Балоги, до якої відноситься і міська рада Мукачева, у першому турі не буде підтримувати жодного кандидата. Отож, патрон Мукачева зазначив, що медики міста та району мають зробити все для того, аби люди (очевидно пацієнти – Авт.) не йшли на вибори. Іншими словами: лікарі забов’язані спілкуватися з людьми і мають переконувати їх у тому, що не потрібно йти на вибори. А вже на другий тур треба буде прийти і Лендєл скаже, за кого треба віддати свій голос.
Між іншим, головний лікар Васюта нагадав, що з нового року планується скорочення робочих місць у мукачівській медицині. Будуть вирішувати, кого скоротити, а кого залишити, тобто, хто і як «відпрацює» у період виборної кампанії.
Джерело називає таку ситуацію шаленим тиском на виборців Мукачева та Мукачівського району. І Хтось визначає, чи людина сама братиме участь у виборах, чи Хтось це зробить замість неї…

Clipnews

admin