В гостях у кандидата в президенти Сергія Ратушняка

Ратушняку ж за пушинку 32-кілограмові гантелі, а виснажливе спортивне знаряддя тільки піднімає загальний тонус. “Готовий іти в президенти!” — весело запевняє він і демонструє “стійку Шварценеггера”. Зі спортивним знаряддям звикли працювати і решта родини, донька, троє дітей.

Біля запаленого каміна Сергій Ратушняк міркує про енергетичну незалежність України. В Ужгороді ми першими запровадили подачу тепла з використанням твердого палива (деревини) для ЗОШ № 7, ЗОШ № 12 (з обігрівом басейну), ЗОШ № 15. Сергій Ратушняк переконаний, що в кожному 100-тисячному населеному пункті можна отримати 5—6 тис. кубометрів деревини від чищення аварійних та старих дерев. Тобто на кожні 20 тис. населення припадає тисяча кубометрів такого твердого палива й можна можна безпроблемно обігріти три-чотири школи, де навчається по тисячі учнів (разом з прилеглим басейном і дитсадком). З таких ось підходів починаються пошуки виходу з енергозалежності, яка є складовою національної безпеки країни.

У колі родини кандидат у президенти Сергій Ратушняк констатує: “За 19 років так званої влади маємо понад 5 млн. дітей-сиріт при живих батьках, які змушені були податися на заробітки до Чехії, Італії, Португалії, Росії. Правління трьох президентів призвело до масового сирітства в Україні Якщо ми спроможні будемо ініціювати національну волю і зробимо все для того, щоб кошти нашої держави не привласнювали клани, тоді ці кошти запрацюють на нас, на державу. Наші люди з заробітків повернуться додому, а діти повернуть своїх батьків. Українські сім’ї мають бути повними, а українські діти зростати біля своїх батьків. Живих, а не по телевізору й по телефону або в конверті з листами…”

admin