У Тернополі назвуть вулицю на честь Ігоря Пелиха

Одну з вулиць Тернополя назвуть на честь тележурналіста Ігоря Пелиха, який трагічно загинув у Києві в травні поточного року.

Відповідне рішення одностайно ухвалили депутати міської ради на засіданні 27 листопада.

Як зазначив голова депутатської комісії з питань розвитку місцевого самоврядування Григорій Бурбеза, йдеться не про перейменування якоїсь з існуючих вулиць, а про вулицю у мікрорайоні Північний, який у місті тільки починають забудовувати.

“Це потрібно не Ігореві, а тернополянам. І дітям Ігоря, яких мати приведе на цю вулицю і покаже, що місто визнало його тата і його талант”, – пояснив Бурбеза.

За його словами, яку саме вулицю буде названо ім’ям Ігоря Пелиха визначить міське управління архітектури. “Зрозуміло, що це має бути не якийсь закоулок, а нормальна вулиця”, – наголосив депутат.

Ігор Пелих народився 3 лютого 1974 року в Тернополі. У 1997 році працював на радіо “Столиця”, пізніше – на телекомпанії “1+1”. З 2000 року працював на ICTV адміністратором сайту каналу, а потім ведучим і продюсером програм “Галопом по Європах”, “На свою голову” і “Лабіринт”. Був одружений, мав 3 дітей.

Пелих трагічно загинув 8 травня 2009 року під час ДТП у Києві. Водій автомобіля Honda Олег Кирилов, в чиїй машині їхав Пелих, і який став винуватцем аварії, заявив, що в нього стався епілептичний припадок. Кирилова направили на обстеження до психлікарні.

admin