Тернопільська облрада вимагає: Чижмаря – геть!!!

Ще на початку сесії голова фракції ВО “Свобода” Олег Сиротюк висловив незадоволення тим, що в день проведення сесії було скликано колегію облдержадміністрації. “Через це, як ми зараз бачимо, немає тих депутатів, які є головами райдержадміністрацій чи керівниками, які змушені зараз бути на колегії”, – сказав О.Сиротюк. Він також додав, що облдержадміністрація не рідко не виконує рішень облради, зокрема, невчасно подає програми, а відтак запропонував заслухати на сесії звіт голови ОДА Ю.Чижмаря.
Після того, як депутати включили звіт губернатора в порядок денний, Ю.Чижмарю одразу від облради було направлено відповідного листа із повідомленням. Оскільки до завершення сесії він так і не з’явився у залі засідань, депутати, обговоривши питання “Про стан виконання Тернопільською обласною державною адміністрацією рішення Тернопільської обласної ради від 20 серпня 2009 року № 709 “Про ситуацію, що склалася з вивезенням твердих побутових відходів у м. Тернополі”, висловили йому недовіру із формулюванням: “У зв’язку з грубим ігноруванням вимог законодавства та невиконанням рішення Тернопільської обласної ради від 20 серпня 2009 року № 709 “Про ситуацію, що склалася з вивезенням твердих побутових відходів у м. Тернополі”.
Коли це рішення поставили на голосування, воно набрало 64 голоси. У рішенні також вказано, що його слід направити Президенту України Віктору Ющенку “для прийняття рішення про усунення з займаної посади голови Тернопільської обласної державної адміністрації Чижмаря Юрія Васильовича”.
Як повідомлялося раніше, 22 жовтня 2008 р. Тернопільська обласна рада попереднього скликання уже висловлювала недовіру Ю.Чижмарю. Тоді за таке рішення проголосував 61 депутат.

admin