Стартувала компанія чорного піару

Кандидат у президенти Віктор Янукович повинен дати суспільству відповідь на заяви про те, що він нібито був причетний до зґвалтування та побиття жінки. Таку вимогу оприлюднила народний депутат, голова Всеукраїнської громадської організації “Жінки Батьківщини” Раїса Сорочинська-Кириленко.

Вона нагадала, що “була кричуща заява на всю Україну про те, що один із кандидатів у президенти мав інцидент із побиттям та зґвалтуванням жінки, але він закритий і не розглянутий”.

“Суспільство України так і не почуло, а чи мав місце даний інцидент. Запит Григорія Омельченка не задоволений, залишився без відповіді. Чому? Віктор ЯНУКОВИЧ повинен обов’язково пояснити суспільству: було це явище чи не було”, – впевнена жінка.

Нагадавши про арешт ректора вишу Василя Михайлова, якого підозрюють у педофілії та численних зґвалтуваннях, Сорочинська-Кириленко підкреслила, що в Україні діє ціла мережа кримінальних бізнес-структур, які ґвалтують та примушують до сексуальних контактів. Часто в порнобізнесі зловмисники використовують навіть членів своїх сімей.

“На жаль, сьогодні ми бачимо, що не приймаються належні міри в нашій країні. Правоохоронні органи вважають, що не варто втручатися у сімейні стосунки, а по-друге, навіть отримуючи заяви, не завжди реагують”, – додала жінка.

Нагадаємо, 19 жовтня депутат від БЮТ Сергій Соболєв заявив, що має інформацію про причетність Януковича до групового зґвалтування під час його проживання в місті Єнакієвому Донецької області. Разом із тим, таке звинувачення лунало ще 5 років тому, під час президентських виборів 2004 року.

В той же день, в ПР категорично спростували інформацію про причетність свого лідера до злочину.

admin