Ратушняк хоче диктатуру і злодіїв – "до стіни"

“Мій шлях і моє розуміння: що треба сьогодні саме диктаторським шляхом врятувати цю країну”, – заявив він у ефірі “Бі-Бі-Сі“.

“І злодія поставити на місце: значить, хабарника-суддю – до стінки^ прокурора – до стінки, хабарника^ митника, значить, податківця – до стінки. Якщо він буде знати, що за чесну працю він матиме достойне життя, да, дійсно, високооплачуване – або буде мати гільйотину…”, – продовжив Ратушняк.

На його думку, “це може запропонувати тільки національна диктатура”.

“Я от, власне, прибічник того, щоб мати таку дилему: достойне життя й повага – або от тобі гільйотина, або шибениця – як хочете”, – заявив кандидат у президенти.

“Я вважаю, тільки це може врятувати. Нема вже держави”, – стверджує Ратушняк.

“Вибачте, з нас зробили ганчірку, яку отак, знаєте, зараз роздирають за ноги: одна нога в Москві, друга – в Брюсселі, – і так в цьому шпагаті пропонують жити”, – обурився він.

При цьому Ратушняк упевнений у своїй перемозі.

“Я ідеологічно переможу. Безумовно. Тому що люди ж у нас не обирають”, – заявив він.

“У нас обирають канали телебачення, які належать всім злодійським кланам. Цим же злодійським кланам належить фінансова система, виробництво, енергетика, здебільшого вже піхотні землі, чорноземи”, – зазначив мер Ужгорода.

“Вони вибирають. Тому що вони одним дають в ефірі тисячу годин, такому, як мені, – не дадуть і хвилини”, – сказав він.

“Більше того, навішали якихось ярликів антисемітських. Хоча від того, що ці клани здебільшого якісь єврейські… Це що – я їх створив, так я зробив, чи це моя провина якась?”, – заявив Ратушняк.

Українська правда

admin