ПР відмовилась дати мільярд на боротьбу з "неіснуючою" епідемією

Фракція Партії регіонів на позачерговому засіданні Верховної ради 26 листопада скоріше за все, не голосуватиме за подолання вето президента на закон про виділення 1 мільярда гривень для боротьби з епідемією грипу. Про це повідомила прес-служба Партії регіонів.

“Думаю, що один мільярд гривень не можна викидати на епідемію, якої не існує. Треба, щоб гроші були передані на підвищення зарплат та пенсій. Тому, скоріш за все, в четвер ми не будемо голосувати за подолання вето президента”, – прокоментувала ситуацію депутат-регіонал Ганна Герман.

Як відомо, Верховна рада 26 листопада о 10:00 збереться на позачергове пленарне засідання. 151 підпис за проведення засідання зібрала фракція БЮТ, щоб подолати вето Віктора Ющенка на закон про виділення на боротьбу з наслідками епідемії грипу 1 мільярда гривень.

3 листопада Верховна рада ухвалила зміни до державного бюджету на 2009 рік, які передбачали виділення відповідної суми, проте 16 листопада президент скористався правом вето і повернув закон у Верховну раду зі своїми пропозиціями.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко раніше припускала, що президент ветує даний закон, проте висловила упевненість, що вето буде подолано парламентом.

У свою чергу, впливовий депутат-регіонал Микола Азаров заявляв, що Партія регіонів повторно проголосує за закон про виділення 1 мільярда гривень на боротьбу з епідемією грипу, якщо президент його ветує.

admin