Під час вибуху "Невського експреса" постраждали двоє українців

Серед постраждалих під час аварії “Невського експреса” в Росії шестеро іноземців, з них двоє громадян України.

Як повідомила міністр охорони здоров’я і соціального розвитку РФ Тетяна Голікова, постраждали італієць і бельгієць. Італієць перебуває в важкому стані. Дані за іншими чотирма іноземцями, серед яких два українці, один азербайджанець, і один білорус, встановлюються.

МЗС України поки що підтвердило наявність серед постраждалих під час теракту на російській залізниці одного громадянина України.

За даними Російських залізниць, українець Верич Кирило Георгійович, 1971 року народження, був госпіталізований до центральної районної лікарні міста Боровичі (районний центр Новгородської області Росії).

Загалом у лікарнях залишаються 85 поранених. Приблизно половина з них перебувають у важкому стані, за їхнє життя борються лікарі.

Жертвами катастрофи стали 25 людей, ще 18 вважаються зниклими безвісти. Тіла загиблих були доставлені до моргу в Твері, 19 з них впізнані, шість поки що залишилися невідомими. Стан деяких тіл такий, що ідентифікувати їх можна буде лише за аналізом ДНК.

Три останні вагони швидкого потягу №166 “Невський експрес” сполученням Москва-Петербург зійшли з рейок ввечері 27 листопада приблизно в кілометрі від адміністративного кордону Новгородської і Тверської областей. За основною версією, причиною катастрофи став теракт.

admin