На зв’язку — представник ужгородської влади

За телефонами (031-2) 44-44-04, 094 918 44 04 Володимир Юхимович відповів на запитання закарпатців, які запитували про роботу міського транспорту в умовах оголошеної епідемії грипу та ГРВІ, введення нових транспортних маршрутів, пільговий проїзд, роботу світлофора на перехресті пр. Свободи і вул. Швабської, окремі зауваження щодо роботи водіїв маршруток, яких в Ужгороді близько 600 чоловік на близько 300 автобусах.

 

Як розповів Володимир Талісман, щоранку за приписом СЕС салони маршруток миють спеціальним дезрозчином, а також за можливості протирають поручні під час зупинок, водії виходять на маршрут у медичних масках. На маршрут автобус не виходить, доки водій не пройде огляд лікаря, а машина – огляд механіка. Тому якісь ексцеси в дорозі практично виключені.

 

Безкоштовний проїзд пільгових категорій населення (пенсіонерів, ветеранів Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій, дітей війни, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС першої категорії, інвалідів першої та другої категорії ) введений у великих автобусах, а також у «пазиках» на тих маршрутах, де великі автобуси відсутні.  Слід додати, що увесь транспорт у нас приватний, а держані компенсації ( у розмірі 65 коп. на пільговика) не покривають його витрат навіть на чверть. 

 

Щодо непрацюючого світлофора на перехресті пр. Свободи та вул. Швабської, то його заміна на новий коштувала б близько 20 тис. грн. Наразі триває ремонт старого  блоку управління( виготовленого у м. Омськ) фірмою, з якою місто уклало договір на ведення таких робіт.  Начальник відділу промисловості, транспорту та з питань державного технічного нагляду пообіцяв,  що вже з початку наступного тижня світлофор має запрацювати.  

 

Ужгородець Володимир, який зателефонував на пряму лінію, запропонував ввести у кожному міському автобусі табличку з номером прямого зв’язку з чиновником, за яким кожен пасажир зможе безпосередньо з салону маршрутки повідомити керівникові міського транспорту про ті чи інші порушення. Володимир Талісман пообіцяв реалізувати цю вельми слушну пропозицію.

 

Дзвінок від ужгородця, який назвав себе Конрадом і повідомив про нібито підпилого водія маршрутки, змусив Володимира Талісмана негайно ж, у прямому ефірі,  з’ясувати обставини цього тривожного сигналу. Як з’ясувалося, повідомлення мало компрометуючий і провокаційний підтекст, оскільки звинувачений водій є абсолютно непитущим. Загалом за претензіями пасажирів поведінку нерядових водіїв розглядають на зборах, а також комісією з безпеки дорожнього руху, яка засідає щомісячно.    

admin