Мороз вимагає перевірити причетність Литвина до вбивства Ґонґадзе

ЦВК повинна відреагувати на інформацію ЗМІ про причетність спікера Володимира Литвина до вбивства журналіста Георгія Ґонґадзе.

Про це заявив кандидат у президенти Олександр Мороз на прес-конференції в Чернігові, повідомляє прес-служба Соцпартії.

“Про це (причетність Литвина до викрадення та організації вбивства Ґонґадзе) повідомила газета “Сегодня”, посилаючись на покази затриманого в рамках цієї справи генерала Пукача”, – пояснює Мороз.

“Якби в Україні була свобода слова, то журналісти вимагали б від влади відповіді на ці запитання. А влада намагалася б знайти організаторів і замовників злочину проти журналіста. Але влада відмовчується”, – підкреслив кандидат.

Мороз повідомив, що Литвин не ходить на допити в Генпрокуратуру, тому що боїться, знає за собою провину.

Лідер СПУ підкреслив, що, будучи спікером, депутатом Верховної Ради завжди ходив на допити в прокуратуру, щоб допомогти слідству.

“Нехай Литвин захистить своє чесне ім’я в суді. А не пише на бордах, що без нього не може обійтися країна”, – порадив Мороз.

“Чому він не подасть позов проти газети – якщо вона написала неправду? Він обіцяв подати позов проти мене, про захист честі та гідності, але не зробив цього”, – додав він.

Мороз вважає, що необхідно поставити крапку в розслідуванні справи Гонгадзе, сказати правду суспільству: “Довести справу Ґонґадзе до кінця, назвати публічно імена замовників злочину для мене – справа честі”.

Нагадаємо, президент повідомив, що невдовзі у ГПУ допитають високопосадовців, причетних до справи Ґонґадзе. Ющенко вкотре “дав слово” розкрити вбивство журналіста.

admin